Killi [*] szynszyla marzeń

Moderatorzy: Redaktor, Moderator, Zarządcy

Awatar użytkownika
andziak899
Wibryskowy geniusz

13 gru 2015, 20:18

Kili odszedł ode mnie w poniedziałek :((
Złamał nogę tak nie dobrze że musiał mieć operację, która się nie udała :(( pieprzona narkoza !!!!!!!!! :((
Zbierałam się tydzień ze sobą aby
oficjalnie się z nim na forum pożegnać... nie wiem czemu,,, bałam się tego, że to już koniec.

Kochany Killi byłeś moim małym promyczkiem, śmiałam się z Tobą, nie raz, dałeś mi tyle szczęśćia po Haiiro[*] , a los jest do dupy !!i niesprawiedliwy!!
miałeś być ze mną na zawsze! z Filim razem , :(( a ciebie już nie ma,,, kochany kuleczko.. tak mi przykro,, robiłam co mogłam abyś wyzdrowiał ...
Zabrałeś kawałek mnie jak odchodziłeś i powędrowałeś do Haiiro, za tęczowy mostem i wcinasz tam swoje migdałki do woli. Będziesz na zawsze w moim sercu i w pamięci.

Awatar użytkownika
bambinka143
Puchaty MościPan

13 gru 2015, 20:31

Współczuję :(( Wiem jak to jest stracić tak cenną istotę w swoim życiu :( Ja po śmierci mojego Kajtka do tej pory nie mogę się w pełni pozbierać, a pożegnał mnie juz ponad dwa lata temu :(( Racja, los jest niesprawiedliwy, mój tez umarł przez łapkę :((
Drogi Kili,
Spoczywaj w spokoju za TM razem z Haiiro i resztą szynszyli i zwierzaków. Teraz możesz spotkać mojego Kajtusia. Wszyscy Cie zapamiętamy i będziemy trzymać w sercu <3
Zuzia (standard) ok. 15lat <3

Awatar użytkownika
Ela
Administrator
Sponsor

13 gru 2015, 20:44

Ogromnie mi przykro, Aniu ! Trzymaj sie !
Od 10 lutego tego roku mam już dwa szylki- Gacusia i Jacusia. Ogółem mam 12 zwierząt i proszę tego nie komentować

Awatar użytkownika
mikar78
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor

13 gru 2015, 21:29

Wiem o tym od kilku dni i nadal to do mnie nie dociera :((. Nie wiemy niestety kiedy los nam zgotuje taką tragedię. Aniu wiesz, że serduchami jesteśmy z Tobą.
ObrazekObrazek
Obrazek

* Pusiaczek ur 13.08.2010 r - 03.01.2016 świecił jak promyczek 5 lat 4 m-ce i 21 dni

http://swiatszynszyli.pl

Awatar użytkownika
BlackGhost
Zaszynszylowany SPECJALISTA
Sponsor
Kontakt:

14 gru 2015, 19:26

Jest mi strasznie przykro i wciąż w to nie mogę uwierzyć :( Cholernie niesprawiedliwe jest życie i niestety nie mamy na to wpływu :( Kili teraz nie jest sam bo z kolegą zapewne i tam mają jak w raju (*) Trzymaj się kochana,jesteśmy z Tobą, mimo wszystko nie trać nadziei na lepsze jutro, wspomnij to o czym ostatnio pisałyśmy i bądź dzielna! :*
http://swiatszynszyli.pl/ polecam genialne forum!

No one bites back as hard
On their anger
None of my pain woe
Can show through
But my dreams they aren't as empty

Alvin ur.2010r & Monty ur.19.02.2015r (Skipper+ 1roczek)

Zablokowany

Wróć do „Tęczowy most”

• Informacje